> Upisi

Za pregled sadržaja dokumenta koji vas zanima (Natječaj, Odluka, Pravilnik...) kliknite na naziv dokumenta koji želite pregledati.

Natječaj za upis u I. razred srednje škole za šk. god. 2023./2024.

Svi uvjeti vezani za upise kao i dokumentacija potrebna za pojedino zanimanje nalaze se u natječaju

Zakonski propisi:

DODATNE OBAVIJESTI

Ljetni rok upisa:

10. srpnja 2023. od 12,00 sati do 15,00 sati

11. i 12. srpnja od 8,00 do 14,00 sati

Dostava upisnica i ostale potrebne dokumentacije (Ugovor o naukovanju, liječnička svjedodžba medicine rada i potvrda nadležnog školskog liječnika).

Ističemo da je ove godine propisana mogućnost dostave prijavnica za upis, upisnica u školu, kao i dokumenata o ispunjavanju posebnih uvjeta za upis, osobno ili elektroničkim putem.

Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja:

1)  Upisnica (ispisuje se iz sustava upisi.hr i obvezna je za sve učenike). Potrebno ju je popuniti podacima koji nedostaju.) - dostavlja se elektroničkim putem srednje.e-upisi.hr  ili dolaskom u školu

2) Liječnička svjedodžba medicine rada, potvrda liječnika školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika – dostavlja se putem elektroničke pošte na e-adresu srednje škole: ssikupisi@gmail.com  ili dolaskom u školu. (u koliko se ne uspije ishodovati do dana upisa, zamjenski dokument je potvrda obiteljskog liječnika)

Ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis dostavljaju se putem srednje.e-upisi.hr

Ukoliko učenici dokumente šalju mailom, originalnu dokumentaciju  koja se predaje u srednju školu (liječnička uvjerenja i ostale dokumente koji su uvjet za upis) učenik  može donijeti razredniku 5. rujna 2023. (utorak) na satu razrednika.

Ako učenik ne dostavi originalnu dokumentaciju, srednja škola se radi daljnjeg postupanja može obratiti Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Upravi za odgoj i obrazovanje.