Učenik naše škole na državnoj razini LiDraNa 2015.

Autor: Sanja Kurucić, 9. 3. 2015.

Učenik naše škole na državnoj razini LiDraNa 2015.

Nakon prosudbe povjerenstava i odabira državnog izbornika za dramsko-scensko stvaralaštvo, iz srednjih škola Osječko-baranjske županije na državnu su smotru LiDraNo 2015. pozvani sljedeći učenici i mentori:

Literarno stvaralaštvo

Filip Farkaš, 2. razred, Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice, mentorica: Marina Pavičić, prof.

Inga Đuđik, 4. razred, Gimnazija A. G. Matoša Đakovo, mentorica: Anselma Salopek, prof.

Novinarsko stvaralaštvo:

Radijska emisija

Nemojte mene, emisija učenika Medicinske škole Osijek, učenici: Lucija Čordaš, 1. razred, Petar Bošković, 2. razred, mentorica: Marina Pilj Tomić, prof.

Školski list

Semper magis, školski list učenika Isusovačke klasične gimnazije s pravom javnosti u Osijeku, predstavnik uredništva: Luka Rašković, 4. razred, mentorica: Vera Bilandžić, prof.

Dramsko-scensko stvaralaštvo

Pojedinačni scenski nastupi:

Ana Šantar, 3. razred, I. gimnazija Osijek, mentorica: Margareta Princip, prof.

Branimir Hajduković, 4. razred, Gimnazija A. G. Matoša Đakovo, mentorica: Vesna Vuksanović, prof.

Matea Maščić, 3. razred, Ekonomska škola ''Braća Radić'' Đakovo, mentorica: Sidonija Grubišić, prof.

Skupni dramsko-scenski nastup:

Dramsko-scenska igra Bucka (prema romanu Janje Vidmar), učenici Graditeljsko-geodetske škole Osijek, Dominik Marelja, 3. razred, Lidija Seder, 3. razred, Matea Kovačević, 3. razred, Matko Matković, 2. razred, Nikolina Crnković, 2. razred, Marija Bencak, 2. razred, Emilija Pilekić, 3. razred, Nina Radaković, 2. razred, mentorica: Stela Macakanja-Baćić, prof.

RM

« Ožujak 2024 »