Misa s maturantima

Autor: Administrator , 7. 5. 2009.

Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. (...)

Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem.

Prosvijetli moje učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i mojim školskim prijateljima i prijateljicama.

Slavlje MISE S MATURANTIMA bit će 12. svibnja 2009. u 12,30 sati u župnoj crkvi sv. Antuna Padovanskog u Našicama.

Pozivamo sve maturante, njihove obitelji, profesore i prijatelje da zajedno zahvalimo za prošle četiri godine i molimo blagoslov za budućnost.

vjeroučitelji Nikolina Pavlović i Goran Knežević

MOLITVA SV. JOSIPU KUPERTINSKOM ZA USPJEH NA ISPITU

(zaštitniku učenika i studenata)

Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ.

Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih.

Daj da uvijek budem radosna srca.

Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem.

Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenje i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen.

Molim Te, vodi moju pamet, učvrsti moju volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazim.

Amen.

Ovdje možete doznati nešto o sv. Josipu Kupertinskom.