VAŽNO - PODSJETNIK

Autor: Barbara Knežević, 14. 5. 2014.

Još jedan kratak podsjetnik za državnu maturu.

- Doći u školu najkasnije 30 min prije početka ispita.

- Imati osobnu iskaznicu.

- Imati kemijsku olovku plave ili crne boje i ostali propisani pribor koji je naveden u ispitnim katalozima za pojedini predmet.

- Odložiti ISKLJUČENI mobilni uređaj.

U slučaju prepisivanja ili sumnje na prepisivanje, ispit se poništava i polaže u jesenskom roku uz plaćanje.

Kada je učenik položio ispit, a želi ocjenu popravljati u jesenskom roku, također

mora ispit platiti.

Ako učenik ne položi ispit u ljetnome roku, može ga ponovo polagati u jesenskom roku bez plaćanja.

Ispiti se u jesenskom roku mogu prijaviti na drugoj razini u odnosu na ljetni rok.

SVI ISPITI KOJI ĆE SE POLAGATI U JESENSKOM ROKU MORAJU SE PONOVO PRIJAVITI PREMA VAŽEĆEM KALENDARU.

Prigovori učenika NEĆE biti uvaženi kada učenik:

- nije stigao prepisati odgovore u list za odgovore

- nije prepisao esej (Hrvatski jezik, strani jezik ) na list za čistopis.

Učenici koji su prijavili Medicinski fakultet u ZAGREBU,  trebaju platiti troškove dodatnih provjera prema podatcima koji se nalaze na poveznici  „moja zaduženja“.

Troškovi za dodatne provjere na Pravnom fakultetu u ZAGREBU plaćaju se prema podatcima koji se nalaze na stranici „postani student“.

Za dodatne provjere na ostalim fakultetima informacije potražiti na stranicama pojedinog fakulteta.

« Ožujak 2024 »