Natjecanje u krosu za srednje škole

Autor: Administrator , 21. 10. 2008.

Naša škola organizator natjecanja u trčanju

Naša škola bila je organizator natjecanja u krosu za srednje škole u sklopu Županijskog natjecanja školskih športskih društava za školsku godinu 2008./2009. Domaćin natjecanja bio je profesor tjelesne i zdravstvene kulture Kristijan Reljac, a natjecateljsko povjerenstvo bilo je u sastavu: prof. Kristijan Reljac, prof. Zvonko Herceg i prof. Mirko Kruljac. Koordinator natjecanja bio je Sebastijan Reljac, dežurni liječnik Marina Thes, a suci su bili: Mirko Kruljac, Goran Semialjac, Marina Radošević, Ivana Thes i Marina Reljac.

Dakle, kros se održao u velikom  parku (iza dvorca D. Pejačević) u Našicama, 22. listopada 2008. Sudionici su bili učenici i učenice srednjih škola iz Valpova, Donjeg Miholjca, Belog Manastira, I. Gimnazija iz Osijeka, Gimnazija A.G. Matoša iz Đakova te učenici naše škole.

U ukupnom poretku učenika, do prvog mjesta dotrčali su  Osječani, drugi su bili Đakovčani, treći Našičani, zatim učenici iz Belog Manastira, Valpova te na kraju Donji Miholjac. U pojedinačnom poretku najviše bodova ima Marin Glavaš iz Osijeka, drugi je Niki Orešković iz Osijeka, a treći je David Štefančić iz naše škole sa 20 bodova. Davide, čestitamo!

U ukupnom poretku učenica, najbrže bile su Đakovčanke, zatim učenice naše škole, treće mjesto osvojile su Valpovčanke, te na kraju učenice iz Donjeg Miholjca i Belog Manastira. Za našu školu trčale su: Božana Marjanović, Manuela Vidaković i Ivana Varga. Cure, čestitamo! U pojedinačnom poretku najbrža je bila Maja Pačarić iz Đakova, zatim Tea Novaković iz Đakova te Claudia Marković-Djurin iz Valpova.

Čestitamo svim sudionicima, pogotovo učenicima naše škole na hrabrosti i ustrajnosti.