Najava događanja - POLITIKA (NI)JE ZA MENE!

Autor: Sanja Kurucić, 12. 4. 2013.

PRONI Centar za socijalno podučavanje / Regionalni info-centar za mlade Osijek u suradnji sa Srednjom školom Isidora Kršnjavoga Našice provodi petu u nizu Info-radionicu pod nazivom „Politika (ni)je za mene“, u srijedu  24. travnja 2013. godine, od 10 – 14 sati, u prostoru naše škole.

Radionica se provodi u sklopu istoimenog projekta u suradnji Savjeta mladih Osječko-baranjske županije.

Radionica je namijenjena mladima između 17 i 30 god. (završni razredi srednjih škola, studenti), predstavnicima Savjeta mladih, mladeži političkih stranaka i udruga mladih. Prisutne pozdravit će predstavnik Grada Našice i predstavnik Savjeta mladih Osječko-baranjske županije, a gost-suradnik na radionici bit će predstavnik Odsjeka za prevenciju Policijske uprave Osječko-baranjske.

Imaju li mladi informacije o postojećim mogućnostima? Što ih motivira na uključivanje u različite organizirane skupine, a što ih odbija? Jesu li spremni saslušati i uvažiti različita mišljenja? Kako argumentiraju svoja mišljenja i stavove? Sve su to pitanja na koja ćemo pokušati dobiti odgovore na Info-radionici, gdje će mladi biti ukratko informirani i o postojećoj politici za mlade u RH, te s obzirom na skori ulazak Hrvatske u Europsku uniju, i politici za mlade u EU.

Za sve dodatne informacije obratite se profesoru Anđelku Cvijetoviću!