Izvanučionička nastava 3. a i b razreda ekonomske struke u Našicecementu

Autor: Ljiljana Kasapović, 31. 5. 2019.

(22. svibnja 2019.)

Učenici 3. a i b razreda ekonomske struke posjetili su Našicecement i integrirali kroz izvanučioničku nastavu 3 stručna predmeta -  Računovodstvo, Marketing i Komunikacijsko prezentacijske vještine.

Nastavu je organizirala prof. Ljiljana Kasapović, a u pratnji su bile prof. Danica Čiček i Vesna Dudjak.

Učenici su imali priliku vidjeti proces proizvodnje cementa kroz upravljački sustav u centralnoj upravljačkoj prostoriji, proces skladišnog poslovanja obilazeći centralno skladište Našicecementa uz stručno vodstvo voditelja skladišta te prodaju i otpremu cementa u rasutom stanju (cisterni) te u vrećama ukrcavanjem u kamione uz popratnu dokumentaciju. Svaka faza je bila vođena stručnim vodstvom voditelja pojedine organizacijske jedinice kao i popratnom dokumentacijom.

Na kraju su domaćini počastili učenike sokovima, kiflicama i lepinjama u velikom restoranu te iskazali zadovoljstvo dolaskom.

Zahvaljujemo se voditeljici ureda uprave gđi. Silviji Tomljanović i njenim suradnicima na kvalitetnoj organizaciji i srdačnoj dobrodošlici.

Učenici su također iskazali zadovoljstvo ovakvim oblikom nastave i s jednim novim iskustvom i novim saznanjima vratili se svojim kućama.

Ljiljana Kasapović, prof.

« Ožujak 2024 »