Čestitamo našim rukometašima na pobjedi i plasmanu na državno natjecanje u Poreču!

Autor: Vilim Bosak, 1. 3. 2019.

Muška ekipa rukometaša Školskog sportskog društva „Srednjoškolac“ Našice iz Srednje škole Isidora Kršnjavoga Našice plasirala se na državno natjecanje u Poreču

U Našicama je 27. veljače 2019. održano županijsko natjecanje u rukometu za mladiće u konkurenciji srednjih škola. Nastupilo je ukupno 7 ekipa, a natjecanje je podijeljeno u dvije supine. U skupini A nastupili su Srednja škola I. Kršnjavoga Našice, Gimnazija Beli Manastir, Srednja škola Valpovo i I. gimnazija Osijek, u skupini B nastupili su III. gimnazija Osijek, Srednja škola Donji Miholjac i Gimnazija A. G. Matoša Đakovo. U skupini A pobijedila je ekipa srednje škole I. Kršnjavoga Našice, a u skupini B gimnazija A. G. Matoša Đakovo te su se plasirali u finale natjecanja.

U utakmici za treće mjesto III. gimnazija Osijek je pobijedila I. gimnaziju Osijek s rezultatom 23:15.

U utakmici za prvo mjesto Srednja škola I. Kršnjavoga Našice je pobijedila Gimnaziju A. G. Matoša Đakovo sa rezultatom 18:13.

Za ekipu ŠSD-a „Srednjoškolac“ Našice nastupili su Bruno Ćuić (kapetan), Marin Greganić, Petar Njegovan, Igor Delić, Tomislav Kvastek, Marin Poljak, Domagoj Janeski, Ryan Šafar, Toni Vidaković, Josip Šarić, Ivan Zahirović, Bodin Hrkać, Luka Kuricek i Alen Lukić.

Voditelj ekipe je bio Vilim Bosak, a organizator natjecanja Kristijan Reljac.

Voditelj ŠSD-a Srednjoškolac Našice: Vilim Bosak, prof.