Dodijeljene volonterske nagrade i priznanja našim učenicima

Autor: Sanja Kurucić, 9. 12. 2015.

Pod naslovom "Nevidljivo učiniti vidljivim", 7. prosinca, u Muzeju Slavonije u Osijeku dodijeljene su godišnje volonterske nagrade (jubilarni deseti put) u organizaciji VOLONTERSKOG CENTRA, OSIJEK.

Nagrade su dodijeljene pojedincima i organizacijama koje su svojim djelovanjem pokazali najbolje primjere volontiranja u zajednici.

1. Udruga OTVORENO SRCE dobila je Nagradu za najbolji primjer dobre prakse uključivanja volontera,
2. Srednja škola Isidora Kršnjavoga priznanje za doprinos razvoju školskog volontiranja,
3. Gabrijela Sabo, Priznanje za volonterski angažman pojedinca,
4. Luka Fridl, Priznanje za volonterski angažman pojedinca,
5. Ines Liška, Priznanje za volonterski angažman pojedinca
6. Anđela Cvijetović, Priznanje za volonterski angažman pojedinca,
7. Marija Purgar, Priznanje za volonterski angažman pojedinca.

HVALA svim volonterima nagrađenima i vi koji nam stižete, trudite se, dokazujete se i darujete svoje znanje i vrijeme!
Hvala ustanovama, voditeljima i  stručnjacima koji nam omogućujete suradnju i volontiranje!

Nagrade dobitnicima uručila je zastupnica u Europskom parlamentu Biljana Borzan, zamjenik gradonačelnika Vladimir Ham, upraviteljica Nacionalne zaklade Cvjetana Plavša-Matić, članovi Savjeta za razvoj volonterstva te članovi Upravnog odbora Volonterskog centra Osijek. Posebnu zahvalu volonterima koji su volontirali tijekom izbjegličke krize izrazila je pomoćnica ministra unutarnjih poslova Ines Krajčak.

Anđelko Cvijetović, prof.

« Ožujak 2024 »