Natječaj za učeničku fotografiju: „SIGURNOST I MOBILNOST ZA SVE“

Autor: Barbara Knežević, 14. 2. 2012.

Tema: Sigurnost i mobilnost u prometu

Natječaj ima cilj poticati, razvijati i jačati podučavanje i učenje o sigurnosti u prometu i održive mobilnosti, prepoznavanje opasnih i problematičnih situacija u prometu  te podizanje svijesti o sigurnom i odgovornom ponašanju  u prometu među mladima.

U natječaju mogu sudjelovati učenice i učenici osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Broj sudionika u natječaju iz pojedine škole nije ograničen.

Svaki sudionik - učenik može sudjelovati s najviše pet fotografija, crno-bijele ili u boji. Fotografije moraju biti formata 21x15 cm (15x21 cm).

Fotografije je potrebno poslati poštom na sljedeću adresu:

I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC

Kralja Tomsilava 43

40 000 Čakovec

„za foto natječaj Sigurnost i mobilnost za sve“

i u digitalnom obliku na e-mail adresu:

foto.natjecaj.1osck@gmail.com

Svaka fotografija na poleđini mora sadržavati podatke o autoru:

• ime i prezime
  • naziv fotografije
  • naziv i adresu škole
  • ime i prezime voditelja – mentora

Radove će ocjenjivati stručni žiri, izabrati fotografije za izložbu te  donijeti odluku o nagrađenim radovima. Izabrani radovi bit će izloženi na izložbi u Čakovcu, a svi radovi će biti objavljeni na web stranicama natječaja. Autorima najboljih radova bit će dodjeljene pohvale i nagrade.

Rok za dostavu radova je 27. veljače 2012. godine.

Svi sudionici natječaja biti će obavješteni o točnom datumu i mjestu otvorenje izložbe. Za sve dodatne informacije možete se obratiti e-mail adresu: foto.natjecaj.1osck@gmail.com.

« Ožujak 2024 »