Obilježili smo Dan hrvatskog olimpijskog odbora

Dana 19. rujna obilježen je Dan hrvatskog olimpijskog odbora u organizaciji Aktiva tjelesne i zdravstvene kulture, razrednika i ostalih djelatnika.

Taj dan smo obilježili tradicionalnom akcijom pod nazivom „Kretanjem do zdravlja“, šetnjom, sportskim aktivnostima i druženjem.

U aktivnostima su bili uključeni učenici i djelatnici škole.

Ravnatelj škole prof. Željko Filjak je svečano otvorio sportska natjecanja i druge aktivnosti.

Naglasak nije bio na postizanju što boljih sportskih rezultata, već na sportskoj rekreaciji i druženju s ciljem uključivanja što većeg broja sudionika, što je i u potpunosti postignuto.

Zahvaljujemo se svima sudionicima, a posebno volonterima Crvenog križa Našice i policiji iz postaje Našice na pratnji, te gradonačelniku grada Našica na omogućavanju korištenja sportskih terena.

Tijek aktivnosti:

U 8.45 sati- učenici i djelatnici škole su se okupili na školskom igralištu Srednje škole I. Kršnjavoga.

Od 8.45 do 9.00 sati- razrednici su prozvali učenike

U 9.00 sati- krenuli smo u šetnju, uz pratnju volontera Crvenog križa i policije, dionicom od srednje škole Tavanačkom cestom do farme Vukomanović, pokraj nogometnog igrališta Našk, ulicom P. Preradovića prema centru grada, te došli na sportske terene u Velikom parku

U 10.00 sati- stigli smo na sportske terene u Velikom parku

Slijedila je pozdravna riječ ravnatelja škole i otvaranje natjecanja

Učenici i djelatnici su se opredijelili za aktivnosti: nogomet, košarka, odbojka na pijesku, tenis, badminton, fitnes na otvorenome, povlačanje užeta, Olimpicbound, trčanje i šetnju

U 12.30 sati- aktivnosti su završile.

 

Predsjednik Aktiva tjelesne i zdravstvene kulture:

Vilim Bosak

Pročitajte još….

Skip to content