> Upisi

Natječaj za upis u I. razred srednje škole za šk. god. 2021./2022.

Zakonski propisi:

Dodatne obavijesti - VAŽNO!

Ističemo da je ove godine propisana mogućnost dostave prijavnica za upis, upisnica u školu, kao i dokumenata o ispunjavanju posebnih uvjeta za upis, osobno ili elektroničkim putem.

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

E-mail adresa posebno važna za elektroničku dostavu dokumenata:  ssikupisi@gmail.com

Isto tako, prilikom dostavljanja dokumentacije elektroničkim putem učenik ili roditelj/skrbnik može se izjasniti i o izbornim predmetima te odabiru stranog jezika, kao i o svim posebnostima koje su vama važne za organizaciju nastave u sljedećoj školskoj godini.

Sva propisana dokumentacija može se uslikati ili skenirati te poslati elektroničkim putem.

Originalnu dokumentaciju učenika koja se predaje u srednju školu (upisnice i dokumenti koji su uvjet za upis) učenik  može donijeti razredniku 7. rujna 2021. (utorak) na satu razrednika.

Ako učenik ne dostavi originalnu dokumentaciju, srednja škola se radi daljnjeg postupanja može obratiti Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Upravi za odgoj i obrazovanje.

1. LJETNI ROK UPISA 12. i 13. srpnja 2021. od 8,00 do 14,00 sati.

Dostava upisanica i ostale potrebne dokumentacije (Ugovor o naukovanju, liječnička svjedodžba medicine rada i potvrda nadležnog školskog liječnika).

2. ZANIMANJA KOJA IMAJU BESPLATNI LIJEČNIČKI PREGLED:

• BRAVAR
  • KUHAR

Učenici primljeni u navedena zanimanja će se javiti u Zavod za zapošljavanje Našice radi dobivanja uputnice u medicinu rada nakon objave konačne ljestvice poretka (nakon 10.7.2021.)

Učenicima će na liječničke preglede biti obavezni ponijeti od svojih liječnika obiteljske medicine potvrdu koja uključuje ispis iz kartona te popratnu medicinsku dokumentaciju ukoliko ju posjeduju.

3. Učenici koji imaju stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje – NE TREBAJU posebno vaditi liječničku svjedodžbu medicine rada

Školski godišnjak

« Rujan 2021 »