WSC smotra 2024. - Naša vježbenička tvrtka Cornelo d.o.o. među pet najboljih

Autor: Vesna Dudjak, 26. 3. 2024.

Trebamo vaš glas! Detalji u nastavku vijesti.

WorldSkills Croatia 2024. najveći je oblik natjecanja učenika strukovnih zanimanja u ovom dijelu Europe. Smotre radova učenika strukovnih škola i Vježbeničkih tvrtki provode se pod imenom WorldSkills Croatia smotre 2024., a koordinator je Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Cilj je promovirati strukovno obrazovanje, važnost vještina, stvaralaštva i kreativnosti učenika strukovnih škola.

Na WSC smotru vježbeničkih tvrtki naša škola prijavila je tvrtku Cornelo d.o.o. koja se bavi pleterskim proizvodima, a njene predstavnice su učenice 4. razreda ekonomske struke: Mia Ivanišević, Karla Bućo i Lea Jakobek, a mentorica prof. Vesna Dudjak. Zadatak je bio napraviti videouradak i promotivni spot u skladu s temom smotre: Vježbenička tvrtka na digitalnom tržištu.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih zaprimila je prijave strukovnih škola te je Prosudbeno povjerenstvo odabralo 5 najboljih radova, među kojima je i naša Vježbenička tvrtka Cornelo d.o.o.

Međutim, samo tri najbolja rada po glasovima Povjerenstva i online glasovima sudjelovat će na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2024.

Kako bi pomogli našim učenicama u ostvarenju cilja da prezentiraju svoju tvrtku, našu školu i naš grad na Državnom natjecanju u Zagrebu od 13. do 15. svibnja, molimo vas da „lajkate“ video, a posebno je bitno glasovanje putem obrasca (Google Forms).

Poveznica za video:

Poveznica za glasovanje putem obrasca (obrazac se sastoji od više stranica, a naša škola je na zadnjoj stranici):

Unaprijed se zahvaljujemo svima koji će sudjelovati u glasovanju!

Mentorica učenicama: Vesna Dudjak, prof.