NATJECANJA!!!

Autor: Barbara Knežević, 12. 3. 2011.

3. i 4. ožujka – Drugi na državnom natjecanju

U Zadru, 3. i 4. ožujka održano je 8. državno natjecanje učenika pekarske struke iz deset srednjih škola iz cijele Hrvatske. Učenik 3. b UGO/pekar, Adam Ivatin s mentoricom prof. Željkom Horvat osvojio je drugo mjesto, a njihov je uspjeh veći i samom činjenicom kako smo mi jedina škola koja nema opremljeni pekarski praktikum pa se nastava održava u improviziranim uvjetima. Čestitamo!

Prvi na županijskom natjecanju iz matematike, hrvatskog jezika i informatike

Davor Devald iz 4. PMG osvojio je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike  (A varijanta). Davorov mentor je prof. Davor Ilić. Davor je bio prvi i na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika s mentoricom prof. Marinom Pavičić te prvi na županijskom natjecanju iz informatike s prof. Zdenkom Lovrićem. Upućen je na državna natjecanja iz sva tri predmeta. Čestitamo!

Uspjesi na županijskom natjecanju iz geografije i njemačkog jezika

Učenica Iva Ćorković iz 3. PMG s mentoricom Marinom Međurečan prva je na županijskom natjecanju iz geografije, dok je Kristian Pavić iz 4. b OG s mentoricom Mirelom Rukavina Sabo drugi na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika. Čestitamo!

Prva na Biskupijskom natjecanju iz vjeronauka

Učenica 1. b OG Anica Kalamiza osvojila je 1. mjesto na natjecanju iz vjeronauka u Osijeku.

6. Kup ugostitelja "Sv. Grgur"

Antonela Peša, 2. a UGO, osvojila 1. mjesto u kategoriji flambiranja slanih jela, te 3. mjesto u kategoriji flambiranje slatkih jela

Jurica Čondrić, 3. b UGO, osvojio 1. mjesto u kategoriji flambiranje slanih jela, te 3. mjesto u kategoriji flambiranje slatkih jela.

Darko Škorvaga, 2. b UGO, osvojio je 3. mjesto u kategoriji pripremanje dugih mješavina (koktela).