Sekcija Vježbenička tvrtka Učeničke zadruge Isidora na Adventu

Autor: Lidija Lovrić, Željka Pajnić, 6. 12. 2021.

Svojom kreativnošću učenici 4. a i 4. b ekonomske struke izradili su božićne ukrase koje su predstavili ove subote na Adventu u Našicama. Učenici su članovi Sekcije Vježbenička tvrtka, jedne od deset sekcija Učeničke zadruge Isidora. Tako se u ovim božićnim ukrasima moglo naći različitih svijećnjaka, adventskih vjenčića, kuglica za bor, platnenih vrećica sa božićnim motivima i ostalih ukrasa.

Svoje kreativne uratke učenici su predstavili na sajmu te su ovom prilikom mogli primijeniti vještine sajamskog poslovanja koje su dio predmeta Vježbenička tvrtka.

Pripremu ukrasa, osmišljavanje štanda i samo sajamsko poslovanje budnim okom su nadgledale voditeljice Vježbeničke tvrtke prof. Željka Pajnić i prof. Lidija Lovrić. Učeničku zadrugu Isidora ovom prilikom su predstavile učenice Katarina Barušić i Magdalena Strmečki (4. a ek)  te Marijana Đanić, Josipa Lilić, Petra Sklizović i Tamara Mojzeš (4. b ek).

Ponosni smo što smo sudjelovali u organizaciji ovog važnog javnog događaja za naš grad i na ovaj način predstavili našu sekciju, zadrugu i školu.

Lidija Lovrić, prof.