Upisi u prvi razred Srednje škole Isidora Kršnjavoga Našice školske godine 2017./2018.

Autor: Barbara Knežević, 11. 7. 2017.

Rokovi predaje  e-upisnica:

13. srpnja 2017. (četvrtak) od 13.00 do 16.00 sati

14. srpnja 2017. (petak) od 8.00 do 14.00 sati

17. srpnja 2017. (ponedjeljak) od 8.00 do 14.00 sati

Na temelju javne objave konačnih ljestvica poretka kandidata u NISpuSŠ-u,

13. srpnja 2017. (četvrtak).

Potrebni dokumenti:

1.  Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole

(e-upisnice) u srednju školu (ZA SVE UČENIKE)

2. Potvrda nadležnog školskog liječnika za zanimanja:

• (Ekonomist, Tehničar za elektroniku, Poljoprivredni tehničar –opći, Automehatroničar- JMO,
  • Instalater kućnih instalacija-JMO, Bravar-JMO, Kuhar, Konobar, Slastičar,  Prodavač, Pekar-JMO, Frizer-JMO, Soboslikar-ličilac-JMO)

(Hrvatski zavod za zapošljavanje, Regionalni ured Osijek, čija je i pripadajuća Ispostava Našice,   plaća liječnički pregled za upis učenika u deficitarno zanimanje: BRAVAR.

Liječnička svjedodžba medicine rada za zanimanja DO KRAJA PRVOG POLUGODIŠTA:

• ( Tehničar za elektroniku, Poljoprivredni tehničar –opći, Automehatroničar-JMO,
  • Instalater kućnih instalacija-JMO, Bravar-JMO, Kuhar, Slastičar, Pekar-JMO, Frizer-JMO,
  • Soboslikar-ličilac-JMO)

Ugovor o naukovanju za zanimanja DO KRAJA PRVOG POLUGODIŠTA:

• ( Automehatroničar-JMO, Instalater kućnih instalacija-JMO, Bravar-JMO, Pekar-JMO, Frizer-JMO,
  • Soboslikar-ličilac-JMO)

3. Dostava dokumenata temeljem kojih je učenik ostvario dodatna prava za upis (izravan upis, natjecanja i sl.)

Kandidati su obvezni u Srednju školu Isidora Kršnjavoga Našice dostaviti dokumente u predviđenim rokovima, što škola zatim potvrđuje u NISpuSŠ-u.

Kandidati koji ne dostave navedenu dokumentaciju u propisanim rokovima gube pravo upisa ostvarenog u ljetnome upisnom roku te se u jesenskome roku mogu kandidirati za upis u preostala slobodna upisna mjesta.

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na obrascu (e-upisnici) dostupnom na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr), koji je dužan dostaviti u školu u utvrđenim rokovima.

ZA UČENIKE KOJI UPISUJU ZANIMANJE BRAVAR:

Hrvatski zavod za zapošljavanje, Regionalni ured Osijek, čija je i pripadajuća Ispostava Našice, plaća liječnički pregled za upis učenika u deficitarno zanimanje: BRAVAR.

Procedura za plaćanje pregleda je slijedeća:

1. učenik koji upisuje 1. razred srednje škole za bravara, odlazi s OIB-om u HZZ Ispostava Našice (Franje Kuhača 13, Našice) gdje uzima uputnicu za liječnički pregled
  2. s tom uputnicom odlazi na liječnički pregled u Polikliniku INTERMED, Bana Josipa Jelačića 15, Našice (preko puta Doma zdravlja),  i to prema sljedećem rasporedu:

17.07.2017. u vremenu od 12 - 14 sati

18.07.2017. u vremenu od 9 - 12 sati

Na pregled treba ponijeti potvrdu liječnika opće praske o njihovom zdravstvenom stanju i povijesti bolesti te sve nalaze ukoliko dijete ima nekih zdravstvenih teškoća (tu spadaju i nalazi specijalista na kojima se nerijetko ne pridaje potrebna pažnja: primjerice nalazi okuliste ukoliko dijete nosi naočale, ortopeda ukoliko ima problema s podignutim/spuštenim stopalima,…)

« Ožujak 2024 »